Wydarzenia szkolne

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia szkolne

 

2014 / 2015

Bal karnawałowy kl. I - III
czytaj więcej

  Jeszcze trwa zima, a do naszej szkoły zawitali niezwykli gości, których próżno wypatrywać w tym czasie. Przyniosła ich pani Barbara Górecka - pasjonatka i  opiekunka nietoperzy. Prawdziwa batmama. Urocze nietoperze damy, Kropka i Kreska, zaprezentowały się dzieciom z klas młodszych i były żywą ilustracją do bardzo ciekawych opowieści z życia tych tajemniczych, nocnych stworzeń.czytaj więcej

  W dniu 5 lutego 2015 r. w Lasku Arkońskim odbył się Bieg Noworoczny dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, organizowany przez Miejski Ośrodek Sportowy. Kilkuset uczniów rywalizowało ze sobą w poszczególnych kategoriach wiekowych na dystansie około 1200 m.

czytaj więcej

 16 stycznia 2015 r.  klasy o profilu sportowym: 4c oraz 5b, wraz z wychowawcami – panią Agnieszką Maliszewską panem Rafałem Janikiem, wybrali się na lodowisko "Gubałówka". Uczniowie poprzez śmiech i dobrą zabawę doskonalili swoje umiejętności koordynacyjno-ruchowe oraz podnosili poziom sprawności fizycznej. Po szaleństwach na tafli lodu wszyscy wzmocnili swoje wychłodzone organizmy kubkiem gorącej czekolady.

  Było to znakomite podsumowanie pracy włożonej w I semestrze nauki i oficjalne rozpoczęcie ferii zimowych!!!


 

czytaj więcej

  Dnia 18 grudnia 2014 r. w naszej szkole został zorganizowany międzyklasowy turniej wiedzowo- sportowy „Skok w Nowy Rok”. W turnieju zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego brało udział po 13 osób z klas IV- VI: 3 osoby rywalizowały w kategoriach wiedzowych, reszta osób w rywalizacji sportowej. Gościem specjalnym był redaktor Radia Szczecin, p. Artur Dyczewski.

Międzyklasowy turniej wiedzowo - sportowy „Skok w Nowy Rok”
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl