Wydarzenia szkolne

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia szkolne

 

2014 / 2015

  Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka, który obchodzony jest 20 listopada, zgodnie z założeniami naszego Programu Profilaktyki na lekcjach wychowawczych odbyły się W każdej klasie, pogadanki o prawach i potrzebach dzieci. Dzieci wykonały plakaty przedstawiające poznane treści.

 

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka
czytaj więcej
Festyn jesienny
czytaj więcej

  18 listopada 2014 r. ponad 90 osób z naszej szkoły: uczniowie z klas IV-VI wraz ze swoimi najbliższymi, pod opieką pań: Jolanty Kaczmarczyk, Agnieszki Maliszewskiej oraz pana Rafała Janika, miało okazję obejrzenia na żywo meczu reprezentacji Polski do lat 20.

Kibicujemy reprezentacji Polski!!!
czytaj więcej

  Trzecia edycja „krokusowej rewolucji” w naszej szkole. Uczniowie włączyli się w zieloną akcję, sadząc na szkolnych trawnikach cebulki krokusów. Efekt prac można będzie podziwiać wiosną.

 

Szkoła pełna krokusów!!!
czytaj więcej

  Dnia 15 listopada 2014 o godzinie 18.00 młodzież naszej szkoły klas IV i VI wraz z opiekunami, paniami Justyną Stankiewicz, Karoliną Kowalczyk oraz rodzicami  wzięła udział w pierwszym meczu 3 rundy Challenge Cup między szczypiornistkami Pogoni a fińskim HIFK Helsinki. Mecz odbył się w Arena Szczecin, przepięknej hali widowiskowo-sportowej mieszczącej się przy ulicy Szafera 3-7.

Kibicujemy szczypiornistkom Pogoni Baltica Szczecin!!!
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |

Opracowanie: szkolnastrona.pl