Wydarzenia szkolne

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia szkolne

 

2014 / 2015

  Dnia 18 grudnia 2014 r. w naszej szkole został zorganizowany międzyklasowy turniej wiedzowo- sportowy „Skok w Nowy Rok”. W turnieju zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego brało udział po 13 osób z klas IV- VI: 3 osoby rywalizowały w kategoriach wiedzowych, reszta osób w rywalizacji sportowej. Gościem specjalnym był redaktor Radia Szczecin, p. Artur Dyczewski.

Międzyklasowy turniej wiedzowo - sportowy „Skok w Nowy Rok”
czytaj więcej

  12 grudnia 2014 r. dzięki uprzejmości Pani Katarzyny Dąbrowskiej, klasa V B miała okazję uczestniczyć w niecodziennych warsztatach  tworzenia  kartek bożonarodzeniowych.  Uczniowie korzystając z różnorodnych materiałów i pomocy przyniesionych przez mamę Janka Dąbrowskiego, wykonali niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, pełne magii i uroku, kartki świąteczne. Czas poświęcony na pracę upłynął błyskawicznie. Towarzyszyła temu znakomita zabawa i przyjemna atmosfera.

czytaj więcej

  Dnia 10 grudnia 2014 r. w Gimnazjum Nr 34 odbył się " IV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt dla Szkół Podstawowych". Wzięło w nim udział łącznie ok. 40 dziewcząt reprezentujących SP nr 7, SP nr 69, SP nr 54, a także dwie reprezentacje naszej szkoły pod opieką p. Jolanty Kaczmarczyk oraz p. Rafała Janika . Zawody piłkarskie oficjalnie rozpoczęła Pani Dyrektor Iwona Potrykus, życząc wszystkim wielu wrażeń oraz gry wg zasady "fair play".

IV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych
czytaj więcej

  Dnia 9 grudnia 2014 r. gościliśmy w naszej szkole pana Aleksandra Dobę - polskiego podróżnika, kajakarza, zdobywcę i odkrywcę. Jako pierwszemu człowiekowi w historii udało się samotnie przepłynąć kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent – z Afryki do Ameryki Południowej wyłącznie dzięki sile swoich mięsni.

  Ciągła walka z falami, wiatrem i uszkodzeniami łódki - tak wyglądało życie polskiego kajakarza na Atlantyku. Aleksander Doba dopiął jednak swego i po 142 dniach od wypłynięcia z Lizbony, przepłynął ocean w jego najszerszym miejscu.

Niecodzienne spotkanie ze szczecińskim podróżnikiem!
czytaj więcej

  08 grudnia 2014 r. naszą szkołę odwiedził pewien starszy Pan w czerwonym ubranku z długą białą brodą, otoczony pięknymi Śnieżynkami. Na tego (nie)spodziewanego gościa Uśmiech czekały cały rok nasze wszystkie dzieci. Tak! Tak! To był Święty Mikołaj, który odwiedził wszystkie dzieci w klasach, zadawał im najważniejsze pytanie: czy dzieci  były grzeczne przez cały rok? Uśmiech

czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 |

Opracowanie: szkolnastrona.pl