Wydarzenia szkolne

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia szkolne

 

2014 / 2015

Dnia 24 kwietnia delegacja uczniów klas IV i VI wraz z nauczycielem historii, p. Karoliną Kowalczyk wzięła udział w obchodach 70 rocznicy wydarzeń kwietnia 1945 r. Pod pomnikiem Braterstwa Broni na Cmentarzu Centralnym uczniowie naszej szkoły złożyli biało-czerwoną wiązankę kwiatów dla uczczenia zdobycia miasta Szczecina przez wojska sowieckie.

czytaj więcej

  W dniu 17.04.2015 r. uczniowie klasy 2a i członkowie szkolnego koła teatralnego reprezentowali naszą szkołę w obchodach Dni Skandynawskich zorganizowanych w Szkole Podstawowej nr 7 w Szczecinie. Na uroczystości uczniowie ze szczecińskich szkół prezentowali swoją wiedzę o krajach skandynawskich poprzez różnorodne występy artystyczne, projekcje multimedialne i. Wśród zaproszonych gości obecny był prezydent naszego miasta, a także ambasadorowie Danii, Norwegii i Szwecji. Na widowni gościli także dyrektorzy szkół, nauczyciele, uczniowie i rodzice.

czytaj więcej

  16 kwietnia 2015 r. w naszej szkole świętowaliśmy obchody Międzynarodowego Dnia Teatru. Spotkanie z teatrem rozpoczęliśmy już w  poniedziałek 13 kwietnia, kiedy to kilka klas uczestniczyło w lekcji teatralnej w Teatrze Współczesnym.         
   W czwartek reprezentacje uczniów z klas 4-6 wzięły udział w Klasowym Konkursie z Wiedzy o Teatrze. Zawodnicy wykazywali się wiedzą z historii teatru, znajomością pojęć związanych z teatrem oraz gatunków teatralnych.

Szkolny Dzień Teatru
czytaj więcej
Bal karnawałowy kl. I - III
czytaj więcej

  Jeszcze trwa zima, a do naszej szkoły zawitali niezwykli gości, których próżno wypatrywać w tym czasie. Przyniosła ich pani Barbara Górecka - pasjonatka i  opiekunka nietoperzy. Prawdziwa batmama. Urocze nietoperze damy, Kropka i Kreska, zaprezentowały się dzieciom z klas młodszych i były żywą ilustracją do bardzo ciekawych opowieści z życia tych tajemniczych, nocnych stworzeń.czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma
?>