Wydarzenia szkolne

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia szkolne

 

2013 / 2014

  Dnia 25 czerwca 2014 r. o godz. 17.00  odbyło się uroczyste zakończenie-podsumowanie roku szkolnego 2013/2014 a jednocześnie edukacji wczesnoszkolnej klas trzecich. Po otwarciu uroczystości tańcem „Polonez" dzieci przedstawiły swój program artystyczny. Były podziękowania dla wychowawców, dyrekcji nauczycieli  a także nie zabrakło podziękowań dla  pracowników szkoły oraz rodziców.

Zakończenie roku szkolnego klas trzecich
czytaj więcej

  Dnia 12 czerwca 2014 r. w naszej szkole odbyły się przesłuchania do V Międzyszkolnego Konkursu Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej „Rogatywka 2014”. Udział w nich wzięło 32 uczestników z 12 szczecińskich szkół podstawowych. Tego dnia na scenie naszej szkoły można było usłyszeć m.in. takie utwory jak: „Przybyli ułani”, „Polonez warszawski”, „Dnia pierwszego września”, „Powołanie”, „Białe róże” oraz wiele, wiele innych patriotycznych pieśni.

czytaj więcej

  W dniu, kiedy pochylały się sztandary na cmentarzu polskim pod Monte Cassino, w Kościele Garnizonowym p.w. Św. Wojciecha, reprezentacja Koła oraz Szkoły Podstawowej nr 68 im. 12 Pułku Ułanów Podolskich stanęła do Mszy Świętej za Ułanów Podolskich  przed historycznym ołtarzem polowym 12 pułku ułanów Podolskich by w zadumie pochylić się nad poległymi podolskimi ułanami i wspólnie zaśpiewać „Czerwone Maki na Monte Cassino”.

70 - rocznica zakończenia bitwy pod Monte Cassino
czytaj więcej

  Uczniowie klasy I A -  grupa 15 osobowa w okresie od marca do maja 2014r. uczęszczała na zajęcia pływackie w ramach Programu Powszechnej Nauki Pływania.

  Zajęcia były prowadzone były przez trenera Sławomira Korzeniewskiego i odbywały się dwa razy w tygodniu ( środy i piątki ) po godzinie na basenie  w  Gimnazjum nr 3 im. Janusza Kusocińskiego.

„PROGRAM POWSZECHNEJ NAUKI PŁYWANIA”
czytaj więcej

  12 maja 2014 r. to data, która zostanie na długo w pamięci całej społeczności szkolnej. W tym dniu Szkole Podstawowej nr 68 w Szczecinie zostało nadane imię 12 Pułku Ułanów Podolskich.

 

 „Nasze szkoła zyskała osobowość”.

 

  Uroczystość została poprzedzona szeregiem działań, mających na celu zapoznanie z męstwem, odwagą i bohaterstwem naszego patrona.

Nadanie szkole imienia!!!
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo