Wydarzenia szkolne

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia szkolne

 

2015 / 2016

Idzie sobie przedszkolaczek
Śpiewa, tańczy oraz skacze.
Dziś też powód ma do śmiania,
Bo to dzień jest pasowania.
   
         

  Dnia 4 listopada 2015 roku odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pani Wicedyrektor Romualda Gałęziewska, Pani Wicedyrektor Ewa Brandebura, przedstawiciel Rady Rodziców Pani Paulina Plinkiewicz, Rodzice, Rodzeństwo oraz Krewni naszych bohaterów.

Pasowanie na przedszkolaka
czytaj więcej

"Słodko i zaszczytnie jest umrzeć za Ojczyznę.  Dul­ce et de­corum est pro pat­ria mo­ri"- te piękne słowa Horacego są w tym szczególnym dniu jak najbardziej aktualne.

  Dzień 11 listopada należy do najważniejszych wydarzeń historycznych naszego kraju. W historii powszechnej dzień 11 listopada 1918 roku zapisał się przede wszystkim jako data zakończenia I wojny światowej. Polacy natomiast kojarzą go w pierwszym rzędzie jako moment odzyskania niepodległości po okresie zaborów.

 

czytaj więcej

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły przygotowali uroczysty apel, na którym oprócz humorystycznych scenek z życia szkolnego złożyli także życzenia Dyrekcji,  Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom szkoły.  Do życzeń i podziękowań dołączyła się Rada Rodziców w imieniu której przemawiał jej przedstawiciel p. Przemysław Jaksina.  Nauczycielom oraz Dyrekcji szkoły wręczono drobne upominki- ręcznie robione przez uczniów zakładki do książek z dedykacją.

 

Dzień Edukacji Narodowej
czytaj więcej

  Dnia 13.10.2015 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych odwiedziły szczecińskie Muzeum Techniki i Komunikacji. Tramwaje na korbkę, niemieckie bremeny i polskie eNki z podłogami z drewnianych listewek, autobus jelcz – król polskich szos lat 60-tych i 70-tych zwany ogórkiem, motocykl alba, warszawa, syrenki, fiaty duże i małe to tylko niektóre eksponaty, jakie dzieci oglądały z dużym zainteresowaniem. Najwięcej ciekawości jednak wzbudziła w dzieciach szklana podłoga muzeum.


 

Wizyta w Muzeum Techniki i Komunikacji
czytaj więcej

W dniu 30.09.2015 r. w oddziałach przedszkolnych naszej szkoły odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Tego dnia zajęcia były inne niż zawsze. Panie przygotowały liczne zabawy, gry i konkursy przy których wszyscy świetnie się bawili (np.: rozwiazywanie zagadek, odszukiwanie różnic, labirynt, zgadnij jaka to rzecz i do czego służy,  bieg z piłką na łyżce, dmuchanie balonów, taniec z balonami, taniec na gazecie, wyklejanie chłopca Waldka).

 

czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |

Opracowanie: szkolnastrona.pl

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma
?>