Wydarzenia szkolne

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia szkolne

 

2014 / 2015

  Dnia 9 grudnia 2014 r. gościliśmy w naszej szkole pana Aleksandra Dobę - polskiego podróżnika, kajakarza, zdobywcę i odkrywcę. Jako pierwszemu człowiekowi w historii udało się samotnie przepłynąć kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent – z Afryki do Ameryki Południowej wyłącznie dzięki sile swoich mięsni.

  Ciągła walka z falami, wiatrem i uszkodzeniami łódki - tak wyglądało życie polskiego kajakarza na Atlantyku. Aleksander Doba dopiął jednak swego i po 142 dniach od wypłynięcia z Lizbony, przepłynął ocean w jego najszerszym miejscu.

Niecodzienne spotkanie ze szczecińskim podróżnikiem!
czytaj więcej

  08 grudnia 2014 r. naszą szkołę odwiedził pewien starszy Pan w czerwonym ubranku z długą białą brodą, otoczony pięknymi Śnieżynkami. Na tego (nie)spodziewanego gościa Uśmiech czekały cały rok nasze wszystkie dzieci. Tak! Tak! To był Święty Mikołaj, który odwiedził wszystkie dzieci w klasach, zadawał im najważniejsze pytanie: czy dzieci  były grzeczne przez cały rok? Uśmiech

czytaj więcej

  Dnia 4 grudnia 2014 r. w naszej szkole odbyła się sportowa impreza dla wszystkich uczniów klas pierwszych pt: ”Starsi młodszym - Mikołaj na sportowo”.

  Punktualnie o godzinie 8 rano panie wychowania fizycznego: Jolanta Kaczmarczyk i Justyna Stankiewicz powitały dzieci, losowo podzieliły uczniów na sześć zespołów i przystąpiły do konkurencji sportowych oczywiście związanych z tematyką świąteczną.

„Mikołajki na sportowo”
czytaj więcej

  W dniu 27 listopada 2014 r. w sali nr 30 odbył się szkolny konkurs recytatorsko - plastyczny pt. ,,Moja Ojczyzna”.  W przesłuchaniach recytatorskich wzięło udział 12 uczestników z klas 4-6. Wszyscy prezentowali utwory poetyckie tematycznie związane z ojczyzną oraz patriotyzmem. Po wystąpieniu wszystkich uczestników pani Dyrektor Maria Waraksa pogratulowała uczniom odwagi  i udziału w konkursie.

Konkurs recytatorsko- plastyczny ,,Moja Ojczyzna”
czytaj więcej

  We wtorek 25 listopada 2014 r. dzieci  z oddziałów przedszkolnych obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W dniu tym najważniejszymi gośćmi w szkole były oczywiście te pluszowe przytulanki.  Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. To najsympatyczniejsza zabawka, towarzysz dzieci, przyjaciel oraz powiernik ich największych sekretów i tajemnic.

czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 |

Opracowanie: szkolnastrona.pl