Wydarzenia szkolne

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia szkolne

 

2014 / 2015

  W dniach od 6 października 2014 r. do 10 października 2014 r. w naszej szkole odbyła się zbiórka kasztanów. Udało się zgromadzić łącznie 1730 kg!!! Klasy, które zebrały najwięcej kasztanów (I: 2C – 270 kg, II: 5A – 206 kg, III: 1E – 203 kg) otrzymają nagrody pieniężne.

czytaj więcej

  W piątek, 12 września br. wszyscy uczniowie z klas pierwszych wzięli udział w festynie „Pierwszy dzwonek - bezpieczna droga do szkoły”, zorganizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie na torze kartingowym przy ul. Wojska Polskiego, który odbył się już po raz ósmy. Podczas festynu zaprezentowały się służby: Policja, Straż Miejska, Państwowa Straż Pożarna, Żandarmeria Wojskowa, Straż Graniczna, Służba Celna oraz Inspekcja Transportu Drogowego.

czytaj więcej

  11 września 2014 r. w naszej szkole w ramach ogólnopolskiejakcji profilaktyczno-edukacyjnej akcji „Chroń dziecięce uśmiechy" odbyły się bezpłatne przeglądy stomatologiczne dla dzieci z klas 1-3. Byliśmy jedną z ponad 20 szkół podstawowych w całej Polsce, do której w tym roku zawitały mobilne gabinety stomatologiczne. Projekt organizowany jest przez firmę Wrigley Polska oraz Czerwony Krzyż, a partnerem medycznym jest Grupa LUX MED.

czytaj więcej

Dnia 1 września rozpoczął się kolejny rok szkolny!!!

     Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. Uczniowie zazwyczaj z niecierpliwością czekają na pierwszy dzień w szkole, a szczególnie na spotkanie się z koleżankami i kolegami.

     Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2014/2015 odbyła się 01.09.2014 r. o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej gdzie spotkali się uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście, wśród których byli: ks. dr Robert Masalski - proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej pw. Matki Bożej Bolesnej, przedstawiciele Wojska ppłk Andrzej Wojciechowski Dowódca 12 Batalionu Dowodzenia Ułanów Podolskich, mł. chor. Dariusz Krakowiak z Koła Żołnierzy 12 Pułku Ułanów Podolskich, kapelan wojskowy oraz przedstawiciele Rady Rodziców. 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl